Saç Ekimi Antalya

Son yıllarda dengesiz beslenme, ağır yaşam koşulları, stres ve çeşitli çevresel faktörlerden dolayı saç dökülmeleri oldukça ciddi bir oranda artış göstermeye başladı. Saç dökülmelerine karşı çeşitli ilaçlar ve doğal yöntemler kullanılmasına rağmen hiçbiri etkili sonuç veremezken saç ekimi saç dökülmelerinden sonra saçların yeniden çıkıp doğal görünümüne kavuşması için en etkili çözüm yoludur. Saç ekimi yaptıran kişilerin neredeyse tamamı başarılı bir sonuç elde etmektedir. Özellikle saç ekimi Antalya şehrinde yaşayan kişiler tarafından oldukça tercih edilmektedir. Çünkü saç ekimi Antalya ilinde oldukça gelişmiş bir düzeydedir. Artık saç ekimi Antalya ilinde bütün firmalar tarafından fue tekniğiyle lokal anestezi kullanılarak acısız şekilde yapılıp. Saç ekiminden sonra 8-12 ay arasında saçların tamamen çıkması sağlanmaktadır.

Antalya’da saç ekimi

Saç ekimi 18-70 yaş arası ciddi bir sağlık sorunu olmayan herkes tarafından yapılabilmektedir. Fakat saç ekimi sırasında ve sonrasında oluşabilecek komplikasyonları minimum düzeye düşürmek için sahip olduğunuz hastalıkları, tansiyon, şeker sorunlarınızı ve kullandığınız ilaçları saç ekimi yaptıracağınız doktor bilmelidir. Özellikle bazı kan sıvılaştırıcı aspirin benzeri ilaçlar saç ekimi sırasında kafada açılan deliklerin pıhtılaşmasını zorlaştırmaktadır.

Bu sebeple doktorunuz kullandığınız tüm ilaçları bilmelidir.

Hemen hemen herkes saç ekimi yaptırabilmesine rağmen kimilerinde saçlar daha kısa sürede çıkabilmekte kimilerinde ise daha geç bir sürede çıkabilmektedir. Bu kişinin metobolik yapısından kaynaklanan bir durumdur. Herkeste saçlar tam anlamıyla en geç 12 ay içinde çıkmasına rağmen bazı kişilerde saç ekimi sırasında hatalar yapıldığı için çıkan saçlar insanları memnun edecek bir düzeyde olmayabilmektedir.

Saç ekiminden sonra seyrek ekilmiş saçlarla, yanlış yönde ekilmiş saçlarla veya yanlış saç çizgisine sahip olan saçlarla karşılaşmak istemiyorsanız saç ekimi Antalya firmasını çok iyi şekilde seçmelisiniz.